O nas

Jesteśmy psychologami i psychoterapeutkami pracującymi w podejściu psychodynamicznym. Staramy się najlepiej jak potrafimy pomagać naszym pacjentom, którzy borykają się z różnorodnymi trudnościami i cierpieniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej i edukacyjnej, które zdobywałyśmy w placówkach państwowych, pozarządowych czy prywatnych.

Ściśle przestrzegamy zasad pracy zgodnej z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Nasza praca podlega superwizji u licencjonowanych superwizorów, co zapewnia wysoki standard naszych usług.

Stale doszkalamy się, uczestnicząc w konferencjach i wykładach związanych z obszarem psychoterapii, pomagania i rozwoju.


Monika Jopkiewicz, Psycholog, psychoterapeuta analityczny, trener.

 

Monika Jopkiewicz

Tel. 501 850 300
m.jopkiewicz@gabinetzmiana.pl

Psycholog, psychoterapeuta analityczny, trener.

 

Jestem absolwentką psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam podyplomowe szkolenie psychoterapii analitycznej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty. Instytut posiada atest Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam szkolenie trenerów w Szkole Trenerów Moniki Sowickiej. Od kilku lat prowadzę szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. Poradni Uzależnień PUNKT, Poradni Psychologicznej „Perspektywa”, Stowarzyszeniu „Od – Do”. Od 11 lat pracuję z osobami doświadczającymi depresji, lęków, fobii, dolegliwości psychosomatycznych, niezadowolonych z jakości swojego życia zawodowego i osobistego.  Prowadzę terapię indywidualną z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, ich rodzinami oraz Dorosłymi Dziećmi Alkoholików.

W trakcie wieloletniej pracy z pacjentami z różnymi problemami, przekonałam się, że psychoterapia może skutecznie poprawić jakość życia.

Jeśli uznasz, że Ty lub ktoś Ci bliski potrzebuje profesjonalnej pomocy, to zapraszam do kontaktu. Jeśli, jestem w trakcie prowadzenia sesji terapeutycznej, to nie odbieram telefonu, zostaw wiadomość, na pewno się z Tobą skontaktuję.


 

Maja Tuszewska

Tel. 502 035 524
m.tuszewska@gabinetzmiana.pl

Psycholog, psychoterapeuta analityczny.

 

Jestem pedagogiem, psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr. certyfikatu 118), analitykiem grupowym, członkiem Instytutu Analizy Grupowej Rasztów.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam czteroletnie studia podyplomowe w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz czteroletnie studia podyplomowe w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów.

Obecnie jestem w trakcie szkolenia z prowadzenia superwizji grupowej pracy analitycznej i uzyskania kwalifikacji szkoleniowego analityka grupowego.

Od 2004 roku prowadzę własną praktykę w gabinecie psychoterapii w Śródmieściu. Pracuję z grupami, parami oraz prowadzę psychoterapię indywidualną. Pracuję z osobami dorosłymi.